Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Savia     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Savia - 3.5 na 5 . Głosy: 4

 

Ulotka, gazetka promocyjna Savia - promocje


O firmie Savia

Savia to supermarket ze smakiem, w którym zawsze na pierwszym miejscu jest Klient. Dlatego już od wielu lat z pasją tworzymy miejsce, w którym robicie Państwo codzienne zakupy. Supermarkety Savia należą to grupy Tesco. Od 2008 r. Savia posiada Klientów z centralnej Polski. Sklepy Savi upodobali sobie m.in. mieszkańcy Warszawy, Mosiny pod Poznaniem i Włocławka.

 


Gazetka Savia

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Savia. Poniżej znajduje się katalog produktów Savia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Savia w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

s

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Savia

http://www.savia.pl
savia-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież