Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżSano     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Sano - 4.2 na 5 . Głosy: 6

Gazetka Sano - promocje, ulotka

sano-logo

O firmie Sano

Gazetka Sano wydawana jest regularnie przez te supermarkety. Sieć sklepów SANO należy do spółki która została założona w listopadzie 1990 roku. W 1999 roku SANO S.C. została wniesiona aportem do SANO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sieć sklepów Sano prowadzi sprzedaż detaliczną żywności, napojów, artykułów chemicznych i gospodarstwa domowego.

Przez wszystkie lata działalności sieć sklepów SANO rozwijała się dynamicznie i uruchomiła 18 sklepów samoobsługowych (9 w Koszalinie, 2 w Kołobrzegu, 2 w Szczecinku, 1 w Białogardzie, 1 w Słupsku, 1 w Człuchowie, 1 w Gryficach i 1 w Połczynie Zdroju). Sieć supermarketów Sano często wydaje gazetkę promocyjną i oferuje produkty w cenach promocyjnych.

Firma Sano planuje dalszy rozwój i uruchomienie kolejnych placówek handlowych na terenie Pomorza Środkowego i Zachodniego. Swoje sklepy skupia głównie na pomorzu.

 

Gazetka Sano - promocje

Aktualna gazetka promocyjna Sano. Gazetka Sano supermarkety wydawana jest regularnie i często można w niej znaleźć ciekawe promocje. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Sano. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Sano zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Sano. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje w gazetka Sano. Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Sano kliknij na przycisk gazetka.Jeśli chcesz gazetkę Sano w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Sano


http://www.sano.koszalin.pl/

sano-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież