Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Rosa     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Rosa - 3.3 na 5 . Głosy: 3

 

Sklepy Rosa - gazetka, promocje, ulotka


rosa-logo-gazetka

O firmie Rosa

Vita Idea Sp. z o.o. otworzyła sieć sklepów spożywczych ROSA dnia 14 maja 2008r. Na początku grupa liczyła 29 kupców, którzy dzięki zaangażowaniu, przedsiębiorczości oraz doświadczeniu jakie zdobyli przez lata prowadząc własne Sklepy Detaliczne, stworzyli jedną z największych łódzkich Sieci Handlowych. Sklepy Rosa sprzedają artykuły spożywcze i nie tylko. Częste promocje organizowane przez sklepy Rosa są publikowane w gazetce promocyjnej. Gazetka ta jest wydawana regularnie.

Spółka w roku 2011 zrzesza już ponad 80 sklepów, która łącznie zatrudnia ponad 300 osób.

 

Gazetka promocyjna Rosa

Gazetka Rosa wydawana jest cyklicznie. Skorzystaj z promocji Rosa. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Rosa.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Rosa. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Rosa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje Rosa zależą od tej sieci.

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Rosa.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Rosa w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Rosa - sklepy spożywcze

 

http://www.vitaidea.pl

 

rosa-logo-gazetka

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież