Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Real     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
Real - 4.0 na 5 . Głosy: 48

Gazetka Real - promocje, ulotka.

real-logo

O sklepie Real

Sieć Real należy do Metro Group drugiego, co do wielkości w Europie i trzeciego na świecie, koncernu handlowego. W Polsce działa od 1997 i obejmuje 50 marketów. Koncern Metro Group reprezentowany jest przez: Makro Cash & Carry, Media Markt i Saturn.

Sprzedaż sieci Real prowadzona jest w 35 miejscowościach i 14 województwach, a asortyment tworzy 45 000 artykułów spożywczych i przemysłowych, w których skład wchodzą towary delikatesowe, jak i te z nieco niższych półek cenowych.
Firma wspiera lokalne rynki i wspiera rodzimych producentów więc w ofercie dominują produkty krajowe.
W każdym hipermarkecie znajduje się także kilkadziesiąt sklepów w pasażu handlowym.

Real wspiera program payback, dzięki zakupom z Realu można zdobyć punkty na karcie. Gazetka Real wydawana jest regularnie.

 


Gazetka Real, promocje.

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ulotkę sieci Real. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką promocyjną. Wszystkie promocje w gazetce Real zależą od sieci marketów tej sieci.Obejrzyj aktualną gazetkę z marketów Real. Gazetka Real przedstawia najnowsze promocje w markecie. Promocje które można znaleźć w gazetce Real są zawsze atrakcyjne i aktualne. Sieć sklepów Real cyklicznie wydaje gazetkę promocyjną.

Wybierz gazetkę Real z menu poniżej.

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Real w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

REAL
http://www.real.pl

real-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
-5 #4 Reklamy
Cytuj
 
 
0 #3 Gazeton
Polecam gazetki z Reala. Mają zawsze ciekawe promocje.
Cytuj
 
 
0 #2 Krystian
I znowu winda tym razem coś innego, trochę mniej śmieszne.
Generalnie lubię korzystać z gazetek promocyjnych Real.

Cytuj
 
 
0 #1 Krystian
hehe... jakby mi koleś wszedł do windy z taką paczką to ja nie wiem...

Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież