Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Rabat     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Rabat - 3.2 na 5 . Głosy: 6

Ulotka, gazetka promocyjna Rabat - promocje


rabat-logo-gazetka

O firmie Rabat

Polska Sieć Handlowa Rabat która działa w czterech regionach: śląskim, wrocławskim, opolskim i poznańskim.
Sklepy działające, które działają pod logiem Rabat są sklepami autonomicznymi i nie są pozbawione własnej tożsamości.
Celem sieci jest stworzenie takich warunków dla sklepów, aby przynależność do niej umożliwiła im normalne funkcjonowanie w dobie recesji gospodarczej oraz dała perspektywy rozwoju w najbliższym czasie.
Wspólne działanie pod jedną nazwą firmy Rabat ma istotny wpływ na funkcjonowanie sklepu. Dzięku temu wpływa to na ograniczanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu i właścicieli, obsługę merytoryczną i prawną, a także większe możliwości w działaniach marketingowych, takich jak liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, programy lojalnościowe skierowane do klientów detalicznych oraz promocje gazetkowe. Każdy sklep sieci Rabat posiada taką samą wizualizację.

 

Gazetka promocyjna Rabat

Gazetka Rabat prosto ze sklepu. Gazetka Rabat wydawana jest regularnie. Poniżej znajduje się gazetka produktów Rabat. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Rabat. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Rabat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Rabat. Ulotka i promocje Rabat znajdują się poniżej.

Wybierz poniżej województwo i kliknij na gazetkę aby obejrzeć promocje...

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Rabat w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Rabat

 

http://www.rabat-detal.pl

 

rabat-logo-gazetka

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież