Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.



PSS Zorza     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
PSS Zorza - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Gazetka PSS Zorza - promocje, ulotka


zorza-logo

O firmie PSS Zorza

Początki sklepu siegają 1893 roku kiedy to urzędnicy,lekarze, adwokaci i pracownicy sądy tworzą Stowarzyszenie Spożywców Urzędników Państwowych. Wtedy również powstał pierwszy sklep. W 1920 roku Stowarzyszenie przekształca się w spółdzielnię. W czasach II wojny światowej sklep spełnia funkcję punktu rozdzielczego towarów. Jest kilkakrotnie zamykany przez Niemców. W 1961 roku przywrócono dawną nazwę Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zorza. W latach 1997 do 2002 powstaje pięć supermarketów. Dzisiaj (maj 2012) sklep Zorza ma już 26 sklepów, piekarnie, ciastkarnie i centróm logistyczne. Zatrudnia 208 pracowników. Sklep często wydaje gazetkę promocyjną. Gazetka Zorza jest zawsze aktualna.

 

Gazetka promocyjna PSS Zorza - ulotka

Gazetka Zorza przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na artykuły spożywcze. Aktualna gazetka promocyjna sieci Zorza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Zorza. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Zorza.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Zorza w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

PSS Zorza

http://www.psszorza.pl
zorza-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież