Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Prosiaczek     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Prosiaczek - 5.0 na 5 . Głosy: 3

Gazetka Prosiaczek - promocje, ulotka


prosiaczek-logo


O firmie Prosiaczek


Firma Prosiaczek otworzyła swój pierwszy sklep w 1994 roku lecz najważniejszym momentem był rok 2000 kiedy to firma Prosiaczek zakupiła zakład przetwórstwa mięsnego.
W kolejnych latach firma rozrastała żeby osiagnąć niezbędne wymagania i standardy Unii Europejskiej. Produkcja mięsa zagwarantowana jest komputerową kontrolą jakości podczas produkcji. Od 2004r. sieć zdobyła certyfikat wydany przez międzynarodową jednostkę certyfikującą, który gwarantuje spełnienie odpowiednich wymagań stawianym zakładom.
Głównym celem tej firmy jest gwarantowanie produktów o wysokiej jakości w korzystnych cenach. Prosiaczek proponuje swoim klientom profesjonalną obsługę i szeroki wybór produktów.

 

Gazetka promocyjna Prosiaczek - ulotka

Gazetka Prosiaczek przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje wędliny i mięsa. Najnowsza gazetka promocyjna sieci Prosiaczek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Prosiaczek. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Prosiaczek.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Prosiaczek w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Prosiaczek

http://www.prosiaczek.pl
prosiaczek-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież