Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna Markety Piotr i Paweł


Piotr i Paweł     Liczba opini: 3        Wynik oceny:
Piotr i Paweł - 3.4 na 5 . Głosy: 23

Sklepy Piotr i Paweł - promocje, gazetka


pp_logo

O firmie Piotr i Paweł

Polskie sklepy "Piotr i Paweł" już od 20 lat zdobywają uznanie konsumentów w całej Polsce, łącząc bezpretensjonalny, ciepły kontakt z klientem, wiedzę o jego potrzebach i zmieniających się upodobaniach z fachowością, dogłębną znajomością produktów i zasad zarządzania przedsiębiorstwem.
W 1990 roku Eleonora Woś z synami - Piotrem i Pawłem otworzyli pierwszy niewielki sklep w Poznaniu. Talent, intuicja handlowa, wyczucie rynku zostały poparte wiedzą i doświadczeniem zdobytym m.in. dzięki szkoleniom i śledzeniu konkurencji zagranicznych firm. W chwili obecnej sieć "Piotr i Paweł" posiada 66 sklepów w 43 miastach. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2 a asortyment liczy od 10 000 do 30 000 pozycji (artykuły spożywcze z wyjątkowo bogatą ofertą produktów świeżych, artykuły chemiczne, kosmetyki) w zależności od wielkości sklepu. Sklepy czynne są 7 dni w tygodniu.
"Zawsze chcieliśmy tworzyć takie sklepy, w których sami chcielibyśmy kupować" - tym mottem kierują się od początku działalności właściciele sklepów "Piotr i Paweł", dlatego na pierwszym miejscu jest Klient - czyli wiedza o Jego potrzebach, stworzenie Mu możliwości olbrzymiego wyboru wysokiej jakości produktów w sklepach o przyjaznym klimacie i fachowej obsłudze, zapewnienie Mu warunków do wygodnej samoobsługi oraz klimat zakupów - czyli dbałość o wystrój, kolorystykę i odpowiednio dobrane oświetlenie a także staranne szkolenie personelu.


Gazetka Piotr i Paweł

Gazetka promocyjna Piotr i Paweł wydawana jest regularnie. Poniżej znajdziesz aktualną gazetkę Piotr i Paweł, a w niej aktualne promocje. Oferta w gazetce promocyjne Piotr i Paweł zależy od tej sieci handlowej.

Aktualna gazetka promocyjna sieci sklepów Piotr i Paweł. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z nowej gazetki, ulotki Piotr i Paweł.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia sklepów Piotr i Paweł.

 

Aby obejrzeć gazetkę należy wybrać województwo i miasto. Na koniec nalezy kliknąć "Wyświetl"

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Piotr i Paweł w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Piotr i Paweł

http://piotripawel.pl/
pp_logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #3 anka
ja wyswietliłam gazetke ale tez mi sie kilka razy nie udalo :(
Cytuj
 
 
0 #2 Majki
Ja próbowałem Poznań i u mnie wyświetliło gazetkę. Jeśli nic się nie wyświetla to pewnie nie ma nowej gazetki w Twoim mieście.
Cytuj
 
 
+1 #1 Barbara
Siedzę pół godziny i usiłuję obejrzeć gazetkę promocyjną. Nie udało się !!!! Wybrałam województwo, miasto klikam wybierz i wielkie G
Chyba robiąc tą stronę Piotr i Paweł powinien się zastanowić czy przeznaczona jest tylko dla absolwentów Sorbony
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież