Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżOdido     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Odido - 5.0 na 5 . Głosy: 4

Gazetka Odido - promocje, ulotka

 

odido-logo

 
 
 

 

O firmie Odido

 
 

Włąścicielem sklepów odido jest spółka Makro Cash and Carry Polska S.A.
Sklepy Odido można znaleźć w miastach oraz na wsiach. Wszystkie sklepy mają takie samo logo i oznakowanie, dlatego wyróżniają się wśród zwykłych sklepów. Sieć marketów regularnie wydaje gazetkę promocyjną Odido. Raz w miesiącu markety wydają gazetkę. Oferta na artykuły z gazetki obowiązuje dwa tygodnie. W sklepie jest miła i bardzo dobrze przeszkolona obsługa, która chętnie pomoże w zakupach.

 

Gazetka Odido

 

Nowa gazetka Odido dostępna w sklepach tej sieci handlowej. Gazetka Odido jest wydawana systematycznie i zawsze jest aktualna. Aktualna gazetka promocyjna Odido zawiera ciekawe promocje. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Odido. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce Odido. Skorzystaj z promocji w markecie Odido. Ulotka i promocje Odido znajduje się poniżej.

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki sieci handlowej Odido.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od sieci Odido. Gazetka i promocje Odido znajdziesz poniżej.

 

Aby obejrzeć gazetkę. Kliknij na obrazek.

odido-gazetka

 
 
 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Odido w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.


nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

Odido
http://www.sklepy-odido.pl/
odido-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 grzegorz 37
Jak dla mnie ta sieć to jakaś ściema u nas w świerczynie, powiat drawski była promocja piwa żubr tylko podczas otwarcia sklepu promocja niby miał trwać do końca października a już na drugi dzień tj. niedziela gdzie nie było żadnej dostawy cena tego też piwa wzrosła z 1,89 do 2,30.
PARODIA :)
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież