Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Novex     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Novex - 3.0 na 5 . Głosy: 2

Novex - gazetka, promocje, ulotka


novex-logo


O firmie Novex

NOVEX to polska sieć handlowa, której początek działalności to 1990 rok.
Firma Novex oferuje swoim klientom w chwili obecnej 11 sklepów na terenie miasta Raciborza, powiatu raciborskiego, w Głubczycach, Rybniku oraz Żorach.
W swojej ofercie sieć posiada wiele artykułów spożywczych, drogeryjnych i chemii gospodarczej w korzystnych cenach. Niektóe sklepy posiadają również w swojej ofercie artykuły szkolne oraz przemysłowe.
Sieć handlowa Novex proponuje klientom oprócz markowych produktów również produkty z niższej półki cenowej. Firma Novex prowadzi swoją działalność w sposób zapewniający pełną satysfakcję swoich klientów.

Gazetka Novex - promocje

W gazetce Novex przedstawione są najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na artykuły spożywcze. Aktualna gazetka promocyjna sieci Novex. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Novex. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Novex.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Novex w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Novex

http://www.sklep-novex.pl/
novex-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież