Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżMokpol     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Mokpol - 3.0 na 5 . Głosy: 2

Gazetka Mokpol - promocje, ulotka


mokpol-logo


O firmie Mokpol

Firma zaczęła swoją działalnośc w latach 30 XX wieku. W 1990  roku przyjęła oficjalną nazwę Mokpol. Firma Mokpol posiada sieć marketów spożywczych które dbająo najwyższą jakość produktów. Swieżość i gwarancja niskiej ceny to jest to co wyróżnia sklepy Mokpol. Gazetka sieci Makpol wydawana jest regularnie i mozna znaleźć w niej ciekawe promocje na artykuły spożywcze. Sieć sklepów Mokpol zlokalizowana jest głównie w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Mokpol.

 

Gazetka promocyjna Mokpol - ulotka

Gazetka Mokpol przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Mokpol. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Mokpol. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Mokpol. Aby obejrzeć gazetkę kliknij na promocję.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Mokpol w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Mokpol

http://www.mokpol.pl
mokpol-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież