Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Mili     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Mili - 3.0 na 5 . Głosy: 3

Mili - gazetka, promocje, ulotka


mili-logo


O firmie Mili

Mili to sieć sklepów spożywczych opartych na umowie o współpracy w ramach stowarzyszenia. W swojej ofercie Mili posiada szeroki asortyment produktów spożywczych w konkurencyjnych cenach. Sklepy Mili ogromną wagę przykładają do komfortu przy dokonywaniu zakupów. Sieć sklepów Mili proponują specjalnie dobrane jakościowo produkty w szerokiej gamie wyboru. Sklepy Mili posiadają dobre lokalizacje, dzięki czemu to jak i również ceny przyciągają klientów.

Gazetka Mili - promocje

Gazetka Mili prezentuje najnowsze i najświeższe promocje w swojej gazetce. Znaleźć tam można artykuły spożywcze, napoje, słodycze. Wśród nich znajdziesz promocje na chemię gospodarczą. Aktualna gazetka promocyjna sieci Mili. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Mili. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Mili.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Mili w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Mili

http://www.mili.com.pl
mili-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież