Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Milea     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Milea - 4.1 na 5 . Głosy: 10

O firmie Milea

Milea to sieć polskich delikatesów, mająca swoje placówki głównie we wschodniej części polski. Misją firmy jest zapewnienie miłej obsługi oraz atrakcyjnych cen, nawet przy najdrobniejszych zakupach. Firma jest bardzo nowoczesna i ma miły wygląd i wizerunek. Asortyment jest dostosowany idealnie do klienta. Działalność sieci Milea opiera się na franczyzie. Dominująca barwa w logo firmy oraz wystroju sklepów to pomarańczowy. Kojarzy się ona pozytywnie i ma podkreślać radość z życia oraz ciepło, energię i witalność. Pierwsze sklepy tej sieci zostały otwarte w 2007 roku. Od tej pory konsekwentnie jest realizowana strategia rozwoju firmy. Organizowaniem sieci jest spółka Detal Koncept, który zajmuje się przystosowywaniem lokalnych punktów sieci franczyzowych. Misja marki Milea to przede wszystkim oferowanie jak największych korzyści swoim klientom podczas zakupów oraz zapewnianie partnerom handlowym bezpiecznego oraz wygodnego modelu biznesowego, który pozwoli na dynamiczny rozwój sieci w Polsce.

 

Gazetka Milea

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę promocyjną z delikatesów Milea. Zobacz aktualna gazetkę i wybierz swój sklep w którym robisz zakupy. Gazetka Milea przedstawia promocje na artykuły spozywcze. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami w gazetce. Gazetka Milea wydawana jest cyklicznie i zawsze można znaleźć w niej ciekawe promocje.

 

Poniżej promocje, gazetka promocyjna i ulotka Milea.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Milea w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
dane pochodzą z :

MILEA DELIKATESY
http://www.mileadelikatesy.pl

milea-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież