Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Maxizoo     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Maxizoo - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Maxizoo - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Maxizoo

Pierwszy sklep założyciela firmy powstał w 1990 roku w miejscowości Erkelenz w Nadrenii Północnej-Westfalii. Do dzisiaj powstało ponad 1.200 sklepów zoologicznych w dwunastu krajach europejskich. 800 sklepów znajduje się w Niemczech. Sklepy Maxizoo oferują swoim klientom niezbędne produkty dla zwierząt domowych. Znaleźć można tutaj pożywienie, zabawki, kosmetyki, oraz inne niezbędne artykuły.

 

Gazetka Maxizoo - promocje

Oferta Maxizoo przedstawia najnowsze i oferty handlowe w swoich sklepach. Znaleźć można tutaj ciekawe pozycje. Aktualna gazetka promocyjna sieci Maxizoo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Maxizoo. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Maxizoo.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Maxizoo w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Maxizoo
 
http://www.maxizoo.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież