Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżMarcpol     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Marcpol - 2.9 na 5 . Głosy: 14

Ulotka, katalog, gazetka Marcpol - promocje

O firmie Marcpol

MarcPol posiada całkowicie polski kapitał i jest jedną z największych w Polsce sieci handlowych. Na rynku istanieją od 1988 roku.

W skład sieci MarcPol wchodzą duże centra handlowe o powierzchni ponad 4 000 m2, supermarkety, a także mniejsze sklepy, w których stali klienci robią codzienne zakupy. Sieć stale wykazuje się dynamiką wzrostu obrotów, wzrostu zatrudnienia pracowników, poprawy jakości obsługi klienta oraz powiększania ilości placówek handlowych. Firma spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej.

 

 

Gazetka Marcpol - promocje, ulotka

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Marcpol. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Marcpol. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Marcpol. Ulotka i promocje Marcpol znajdują się poniżej. Gazetka MarcPol wydawana jest regularnie. Promocje przedstawione w gazetce Marcpol są bardzo atrakcyjne i dotyczą między innymi artykułów spozywczych. Zapraszamy do obejrzenia gazetki Marcpol.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Marcpol w pełnych rozmiarach obejrzyj strone firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

MARCPOL

 

http://marcpol.com.pl/

marcpol-logo
Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież