Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Malinka
Malinka Market     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Malinka Market - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Gazetka Malinka Market - promocje, ulotka

logo-sklepu

O firmie Malinka Market

Malinka Market to sieć sklepów spożywczych. MALINKA Market jest nowoczesną siecią sklepów detalicznych. Malinka Market zrzesza placówki handlowe na zasadach partnerskich i dzięki temu pozwalaja osiągnąć przewagę rynkową przy jednoczesnym zachowaniu niezależności.
Założycielem sieci Malinka Market jest Grupa Detaliczna Spółka z o.o. której korzenie działalności sięgają do 1992 roku.

Gazetka promocyjna Malinka Market - ulotka

Gazetka Malinka Market przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na artykuły spożywcze. Aktualna gazetka promocyjna sieci Malinka Market. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Malinka Market. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Malinka Market.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Malinka Marketw pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Malinka Market
 
http://malinkamarket.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież