Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżMakro     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Makro - 3.5 na 5 . Głosy: 23

Oferta gazetki promocyjnej z sieci Makro

O firmie Makro

Wiele osób próbujących rozpocząć swój własny biznes tkwi w błędnym przekonaniu, że w branży handlowej nie można już wymyśleć nic nowego. Oczywiście jest to nieprawdą, o czym dobrze świadczy innowacyjny pomysł wprowadzony w firmie Makro. Jako jedni z pierwszych wprowadzili oni bowiem samoobsługową hurtownię dla przedsiębiorców oraz ludzi biznesu. Jak się okazało – hurtowe zakupy nie muszą być domeną tylko i wyłącznie sklepów i dużych przedsiębiorstw, również klienci indywidualni są zainteresowani taką formą zakupów. Makro otworzyło swoje pierwsze hale ponad 15 lat temu. Od tej pory przedsiębiorstwo regularnie otwiera nowe oddziały. W obecnej chwili, w całej Polsce mieści się 29 hal towarowych. Oprócz klientów indywidualnych, w Makro chętnie zaopatrują się właściciele sklepów, punktów małej gastronomii, właściciele hoteli oraz mali i średni przedsiębiorcy. Warunkiem zakupów jest bowiem prowadzenie działalności gospodarczej. W bogatej ofercie znajdziemy zarówno produkty typowo przemysłowe, jak i spożywcze.

 

Gazetka Makro

Gazetka Makro Cash and Carry jest cyklicznie wydawana. Zapoznaj się z aktualną gazetką Makro. Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki sieci handlowej Makro. Gazetka Makro przedstawia ciekawe promocje na artykuły wielobranżowe. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Makro.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od sieci Makro.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Makro w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

Makro
http://www.makro.pl
makro-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież