Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Kropka     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Kropka - 4.0 na 5 . Głosy: 2

Gazetka Kropka - promocje, ulotka

kropka-logo

O firmie Kropka

Sklepy z pod logo Kropka należą do spółki Detal Polski Sp. z o.o. . Spółka ta wchodzi w skład Polskiej Sieci Handlowej "UNIA" S.A., jednej z największych i najdynamiczniej rozwijającej się na rynku FMCG grup zakupowych w Polsce. Spółka została utworzona aby zoorganizować ogólnopolską sieć sklepów spożywczych.  Do tego projektu przyłączyły się sieci sieci sklepów spożywczych takie jak: "Dobry Sklep", "Poziomka", "Sklep Polski", "Bingo".
Sklepy często organizują promocje i umieszczają je w gazetce. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą gazetką Kropka.

 

Gazetka Kropka

Gazetka Kropka zawiera ciekawe okazje na artykuły ze sklepu. Promocje i gazetka w Kropka zmieniane są regularnie. Skorzystaj z promocji Kropka.Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Kropka. Katalog Kropka przedstawia najnowsze promocje. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki Kropka.

 

 


Jeśli chcesz stronę Kropka w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Kropka

 

http://www.detalpolski.pl/

kropka-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież