Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna Markety Intermarche


Intermarche     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Intermarche - 4.0 na 5 . Głosy: 31

Market Intermarche gazetka, promocje, ulotka

O firmie Intermarche

Intermarche to znana wszystkim sieć supermarketów, które zajmują się sprzedażą głownie produktów spożywczych oraz przemysłowych. Supermarkety te zlokalizowane są głównie w małych oraz średnich miejscowościach, liczących sobie od 20 do 70 tysięcy mieszkańców. Pierwszy polski sklep Inter Marche powstał już w 1997 roku w Zielonej Górze. Od tej pory powstało 150 obiektów z logiem Muszkieterów. Inter Marche w swojej misji głosi chęć podniesienia poziomu życia swoich klientów, głównie przez dostarczenie im towarów o najlepszej jakości oraz korzystnej cenie. Dwa główne założenia, jakie muszą spełniać towary sprzedawane w tych supermarketach to : świeżość oraz taniość. To pierwsze ma być zapewnione głównie poprzez przestrzeganie systemu HACCP, który określa ścisłe normy przechowywania oraz obchodzenia się produktami spożywczymi. Drugą z cech Inter Marche zapewnia poprzez ustalanie konkurencyjnych cen. Osiągane jest to głównie przez negocjowanie korzystnych cech dostaw towarów, na szczeblu centralnym. Poniżej znajdziesz gazetkę promocyjną Intermarche.

 

Gazetka Intermarche

Gazetka Intermarche jest wydawana cyklicznie. Często można w niej ciekawe promocje. Sieć Intermarche regularnie wydaje nowe gazetki. Poniżej znajdziesz aktualną gazetkę Intermarche, a w niej najnowsze promocje. W gazetce Intermarche można znaleść promocje na artykuły spożywcze,  Gazetka Intermarche i promocje zależą od tej sieci handlowej. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Intermarche.


Aby obejrzeć gazetkę Intermarche wybierz województwo i lokalizację sklepu.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Intermarche w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

INTERMARCHE
http://www.intermarche.pl

intermarche-logo.gif


Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 Picek
Intermarche to fajny sklepik. Ma zawsze świerze pieczywo i bagietki. Polceam.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież