Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżIga     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Iga - 3.0 na 5 . Głosy: 9

Sklepy IGA - promocje, gazetka promocyjna, ulotka

O sklepie Iga

Iga to sieć sklepów oferująca klientom linie produktów pod swoją własną marką. Jest ona bowiem synonimem wysokiej jakości, która to idzie w parze z niską ceną wiodących produktów markowych. Takie połączenie, dobre jakości z niską cena zapewnia dużą liczbę klientów. Dzięki stałemu zadowoleniu klientów, tych stale przybywa. Na świecie marka Iga działa około 3000 różnych pozycji, które dostępne są w kilku krajach Ameryki oraz Australii. Produkty, które są najczęściej oferowane to : pieczywo, nabiał, dania mrożone, kosmetyki oraz mięso. Marka jest również zaangażowana w stały rozwój nowych i innowacyjnych produktów, które mogą stanowić dużą konkurencję na rynku. Pierwsze polskie produkty związane z marką Iga pojawiły się już w 2001 roku. Obecnie możemy się doliczyć ponad 100 pozycji. Głównym celem marki jest połączenie dobrej ceny oraz wysokiej jakości produktów. Zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki pozwala bowiem na stworzenie wiernej grupy klientów, która będzie stale wracać po kolejne zakupy.

 

Gazetka Iga

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Iga. Gazetka Iga wydawana jest regularnie. W gazetce Iga można znaleźć ciekawe promocje.

Aby obejrzeć promocję kliknij na poniższą gazetkę, wówczas się powiększy.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Iga w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

IGA

http://www.iga-polska.pl/
iga-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież