Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Markety Freshmarket


Freshmarket     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Freshmarket - 3.8 na 5 . Głosy: 8

Gazetka Freshmarket - promocje, ulotka

freshmarket-logo

O firmie Freshmarket

Właścicielem sieci Freshmarket jest Spółka Akcyjna Żabka Polska obecna na rynku od 1998 roku. Obecnie (rok 2011) Spółka posiada ponad 50 sklepów z pod znaku Freshmarket. Planowane jest także otwarcie kolejnych 50 placówek.

Freshmarkety to sklepy, które znajdują się w centrach miast oraz w pobliżu osiedli. Nazwa Freshmarket wzięła się od świeżych produktów. Każdy sklep Freshmarket posiada specjalnie wydzielone miejsce zwany Fresh Aleją, w której dostępna jest szeroki asortyment świeżych produktów. W sklepie można także znaleźć duży wybór gotowych potraw oraz świeżych sałatek. Dodatkowo sklep posiada wydzielone stoisko Freshcafe, oferujące kupującym między innymi ciastka, przekąski i świeżo parzoną kawę. W sklepie Klienci mogą także korzystać z pakietu usług takich jak: Lotto, zakup doładowań, opłacenie rachunków oraz cashback. Firma czesto wydaje gazetki w których mozna znaleźć ciekawe promocje.

 

Gazetka Freshmarket - promocje

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Freshmarket. Gazetka Freshmarket wydawana jest regularnie. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Freshmarket, gazetka Freshmarket Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Freshmarket zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Freshmarket. Aktualna gazetka promocyjna Freshmarket.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje w gazetka Freshmarket.Jeśli chcesz gazetkę Freshmarket w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Freshmarket

 

http://www.freshmarket.pl/
freshmarket-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+1 #1 super
Freshmarket to fajne sklepy blisko domu. Polecam,
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież