Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Frac     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Frac - 5.0 na 5 . Głosy: 5

Frac - gazetka, promocje, ulotka


frac-logo


O firmie Frac

 

Sieć handlowa FRAC oferuje swoim klientom najlepsze produkty w korzystnych cenach. Można znaleźć produkty w wielu sklepach w wysokiej jakości. Każdy klient znajdzie niezbędne rzeczy zaspokające swoje potrzeby. W sklepach FRAC można znaleźć pieczywo z własnego wypieku, świeże mięso, wędliny, warzywa i owoce, wędzone ryby w wędzarni nad Bałtykiem.
W chwili obecnej sieć posiada w wielu miastach swoje punkty handlowe, w których można dokonać zakupów.

 

Gazetka Frac - promocje

Gazetka Frac przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz korzystne ceny na artykuły spożywcze. Aktualna gazetka promocyjna sieci Frac Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Frac. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Frac.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Frac w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Frac

http://www.frac.pl/
frac-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież