Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Eurocash
Eurocash Cash&Carry     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Eurocash Cash&Carry - 4.0 na 5 . Głosy: 5

 

Ulotka, gazetka promocyjna Eurocash Cash&Carry - promocje

eurocash-logo

O firmie Eurocash Cash&Carry

Sieć Eurocash skupia swoją uwagę na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczo-chemicznych. Dyskont Cash&Carry oferuje asortyment często rotujących produktów i jest w stanie zaspokoić 80% zapotrzebowania klientów docelowych.

Strategia Dyskont Cash&Carry Eurocash polega na oferowaniu codziennie niskich cen. W cyklach tygodniowych Eurocash zleca badania cen rynkowych. Taka polityka cenowa zapewnia niższy niż w konkurencyjnych hurtowniach poziom cen na ponad 70% najczęściej kupowanych artykułów, co zapewnia naszym klientom lepszą konkurencyjność ich własnych sklepów na lokalnym rynku.

 


 

Gazetka promocyjna

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Eurocash Cash&Carry. Gazetka Eurocash wydawana jest regularnie. Poniżej znajduje się katalog produktów Eurocash Cash&Carry. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Eurocash Cash&Carry. Gazetka Eurocash przedstawia promocje na artykuły spożywcze i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Eurocash Cash&Carry. Ulotka i promocje Eurocash Cash&Carry znajdują się poniżej.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Eurocash Cash&Carry w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Eurocash Cash&Carry

 

http://www.eurocash.pl

 

eurocash-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież