Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżeLDe     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
eLDe - 3.6 na 5 . Głosy: 13

Gazetka eLDe - promocje, ulotka

O firmie Elde

Elde jest ogólnopolską siecią sklepów detalicznych, która jest zorganizowana przez holding LD S.A. Jednym z członków tej sieci jest grupa Bomi, znana sieć sklepów spożywczych. Firma, podobnie jak inne w tej branży opiera swoje działanie na zasadzie franczyzy. Każdy ze sklepów stanowi niezależne przedsiębiorstwo, które korzysta ze znaku Elde. Dzięki takiemu rozwiązaniu, to indywidualni przedsiębiorcy konkurują między sobą na rynku. Cała sieć składa się z ponad 1500 lokalnych oddziałów w całej Polsce. Sieć nastawia się głównie na bogaty i atrakcyjny asortyment, przede wszystkim produktów spożywczych oraz chemicznych. Drugim najważniejszym celem jest stworzenie przyjaznej atmosfery podczas zakupów, w czym ma pomóc profesjonalny oraz dobrze wyszkolony personel. Każdy z lokalnych oddziałów Elde musi mieć wystrój zgodny ze standardami sieci. Sklepy kładą także nacisk na jak największą liczbę promocji, konkursów oraz programów przeznaczonych dla konsumentów. Między innymi jest to program lojalnościowy, który polega na zbieraniu punktów za wykonywane zakupy.

 


Gazetka Elde

Na stronie tej znajdziesz najnowsze promocje z ulotki sieci handlowej eLDe. Gazetka Elde wydawana jest regularnie. W gazetce eLDe można znaleźć ciekawe promocje na artykuły spożywcze i nie tylko.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od sieci eLDe.

Poniżej promocje i ulotka eLDe.

Jeśli chcesz obejrzeć gaztekę eLDe w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

eLDe
http://elde.pl
elde-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież