Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Eko     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Eko - 3.8 na 5 . Głosy: 22
 

Eko - promocje, gazetka promocyjna

O sklepie Eko

Jedną z najdłużej działających na polskim rynku sieci supermarketów jest bez wątpienia sieć Eko. W Polsce funkcjonuje już od 1996 roku, a więc ponad 15 lat. Obecnie w skład sieci wchodzi prawie 300 lokalnych punktów. Sieć otwiera nowe supermarkety głównie w południowej i zachodniej Polsce. Zarządzający siecią stosują niestandardowe podejście do rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Mimo iż chcą zachować sieciowy charakter supermarketów Eko, to pozostawia się sporo swobody działania zarządcom lokalnych punktów. Dzięki temu marka jest kojarzona z dobrym podejściem do klienta i dostosowaniem się do jego indywidualnych potrzeb. Główne cechy centralnego zarządzania siecią marketów to jedno Centrum Logistyczne oraz zintegrowany system informatyczny, pozwalający zarządzać całą siecią marketów jednocześnie. Eko oferuje głównie produkty spożywcze, chemiczne oraz przemysłowe. Oprócz stałego asortymentu sklepu, stara się ona także często urozmaicać asortyment oraz oferować atrakcyjne promocje i zniżki.

 

 

Gazetka Eko

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z nowej gazetki Eko. Aktualna gazetka promocyjna sieci marketów spożywczych Eko.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia marketów Eko. Gazetka Eko wydawana jest regularnie. Obejrzyj gazetkę Eko a w niej najnowsze promocje. Gazetka Eko przedstawia poromocje na artykuły spożywcze i nie tylko.

UWAGA! Aby obejrzeć gazetkę wybierz poniżej lokalizację sklepu.

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę z marketów spożywczych Eko w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :
 
 
Dane pochodzą z :

Eko - sieć marketów spożywczych
 
http://www.eko.pl
eko-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież