Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Dino     Liczba opini: 3        Wynik oceny:
Dino - 3.0 na 5 . Głosy: 26

Gazetka Dino market - promocje, ulotka


O firmie Dino

Supermarkety Dino to sieć sklepów o średniej powierzchni ok. 300 m2, z kapitałem wyłącznie polskim.
Obecnie firma posiada ona 65 placówek w pięciu województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, łódzkim i opolskim.
Asortyment w sklepach Dino to pełen zakres towarów spożywczych, a także chemia kosmetyczna i gospodarcza oraz drobne AGD stanowiące uzupełnienie oferty o towary potrzebne w codziennym użytku.
Ilość pozycji asortymentowych waha się w granicach 4 000 - 5 000. Supermarkety Dino oferują również towary z promocji gazetkowych, a także wiele promocji plakatowych lub weekendowych.
Sieć stale powiększa ilość placówek, otwierając 1 - 2 sklepy w miesiącu. Zawsze zatrudniane są w nich osoby zamieszkujące miejscowość lub najbliższe okolice danej placówki.W sumie w supermarketach Dino zatrudnionych jest ponad 1 000 osób, nie licząc firm stale współpracujących z Siecią.
Na potrzeby dynamicznie rozwijającej się sieci handlowej funkcjonuje Centrum Logistyczne w Krotoszynie, którego zadaniem jest zaopatrzenie supermarketów w warzywa, mięso, dania gotowe oraz pozostałe artykuły spożywcze.

 

Gazetka Dino - promocje, ulotka

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z nowej gazetki Dino. Aktualna gazetka promocyjna sieci marketów spożywczych Dino. Gazetka Dino przedstawia najnowsze promocje na artykuły spożcywcze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia marketów Dino. Gazetka promocyjna Dino wydawana jest regularnie. Gazetkę Dino znajdziesz poniżej.


 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę marketów spożywczych Dino w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :


Dane pochodzą z :

Dino market


http://www.marketdino.pl
dino-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+1 #3 henry
Cytuję henry:
Witam czy ktoś wie kiedy otwierają DINO w Lubiążu ??
:cry: spoko sklepy te Dino zawsze świeże Polecam
Cytuj
 
 
0 #2 henry
Witam czy ktoś wie kiedy otwierają DINO w Lubiążu ??vuepz
Cytuj
 
 
0 #1 GÓRALKA
SUPER MARKET PIERWSZA KLASA MIŁA OBSŁUGA CZYSTO I ŚWIEŻY TOWAR POLECAM
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież