Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżDelima     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Delima - 3.7 na 5 . Głosy: 7

Sklep Delima - gazetka, promocje, ulotka.

delima-logo

O firmie Delima

Właścicielem sieci Delima jest Stokrotka Sp. z o.o. Delima to sieć delikatesów zlokalizowanych w dużych centrach handlowych. Placówki te posiadają ponad 1200 metrów kwadratowych powierzchni hali sprzedaży, około 20 tysięcy asortymentu, ponad 200 gatunków serów, tysiąc rodzajów win i wiele owoców egzotycznych. Każdego dnia pracownicy Delimy dokładają wszelkich starań, aby codzienne zakupy stały się prawdziwą przyjemnością.

 

Gazetka Delima, promocje

Gazetka Delima wydawana jest cyklicznie. Aktualna gazetka promocyjna, katalog Delima. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Delima. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Delima. Ulotka i promocje Delima znajduje się poniżej. Gazetka Delima przedstawia artykuły spożywcze. Promocje w gazetce Delima są bardzo atrakcyjne i pozwalają zaoszczędzić podczas zakupów.

Wybierz sklep w których chcesz robić zakupy...

Jeśli chcesz obejrzeć gazetka Delima w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

DELIMA

 

http://delima.pl

delima-logo

 


 

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież