Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Chorten     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Chorten - 4.5 na 5 . Głosy: 8

Sklepy Chorten - gazetka promocyjna, promocje, ulotka


chorten-logo-gazetka

O firmie Chorten


"GRUPA CHORTEN" powstała w 2009i jest regionalną firmą z polskim kapitałem. Frima powstała z inicjatywy właścicieli niezależnych sklepów działających na rynku od 1990 roku. Grupę Chorten założyło 20 sklepów, zlokalizowanych blisko miejsca zamieszkania klienta, które cechuje miła i przyjazna atmosfera, atrakcyjne ceny oraz liczne promocje. Sklepy ,,GRUPY CHORTEN” prócz konkurencyjnych cen, miłej obsługi oraz towarów o pierwszej świeżości, oferują również towary z promocji gazetkowych i plakatowych. Placówki sklepów "Chorten" oferują szeroki asortyment produktów wysokiej jakości, w tym między innymi wędliny, pieczywo, mięso, słodycze, warzywa i owoce oraz alkohol. Produkty świeże dostarczane są codziennie przez najlepszych dostawców w regionie.

 

Gazetka Chorten - promocje

Gazetka Chorten zawiera ciekawe promocje na artykuły spożywcze. Poniżej znajduje się gazetka produktów Chorten. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej Chorten. Skorzystaj z promocji w sklepach i ciesz się niskimi cenami. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Chorten.

Gazetka Chorten wydawana jest przez sklep regularnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kliknij poniżej na gazetkę aby obejrzeć promocje...


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Chorten w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Chorten

 

http://chorten.com.pl

 

chorten-logo-gazetka

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 Zygmunt
Sklepy Chroten wyglądają bardzo schludnie. Czysto w środku :) Takie wrażenie ma się na pierwszy rzut oka. Gdy przypatrzymy się ceną szczególnie tym z promocji to okazuje się że są to najtańsze sklepy w okolicy. :) Polecam Zygmunt
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież