Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również

Strona główna Markety Chata Polska


Chata Polska     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Chata Polska - 4.0 na 5 . Głosy: 7

Ulotka, gazetka promocyjna Chata Polska - promocje

O firmie Chata Polska

Sieć handlowa Chata Polska łączy w sobie zalety supermarketu z plusami sklepu osiedlowego. Firma oferuje wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystrój marketu tworzy kameralną atmosferę zakupów.

Firma, która tworzy Chatę Polską chce stworzyć ogólnopolską sieć sprzedaży detalicznej, zapewniającej bezpieczeństwo swoim uczestnikom oraz trwałą satysfakcję konsumentom.

Obecnie (rok 2011) Chata Polska posiada 190 placówek handlowych. Firma nieustannie rozbudowuje sieć swoich sklepów tworząc nowe stanowiska pracy. Chata Polska często wydaje gazetke promocyjna oferując ciekawe artykuły w bardzo przystępnych cenach.

 

Gazetka Chata Polska

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Chata Polska.

Aby obejrzeć promocję kliknij na poniższą gazetkę, wówczas się powiększy. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą gazetką Chata Polska. Gazetka Chata Polska wydawana jest regularnie.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Chata Polska w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Chata Polska

http://www.chatapolska.pl/
ChataPL-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież