Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Markety Cezar Delikatesy


Cezar Delikatesy     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Cezar Delikatesy - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Cezar Delikatesy - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Cezar Delikatesy

CEZAR Delikatesy to sieć sklepów detaliczny która działa w Polsce od 2005 roku. Sklepy te należą do Regionalnej Grupy Detalicznej sp. z o.o. która początki swojej działalności zaczęła już w 1992 roku.
Sklepy Cezar to sklepu franczyzowe oraz sklepy własne. Na tę chwilę (rok 2013) działa 14 sklepów sieci CEZAR Delikatesy z czego 2 należy do franczyzobiorców.
Działają one na terenie Polski południowo-wschodniej. Sklepy działające pod marką CEZAR Delikatesy działają na korzystnych zasadach współpracy z dostawcami i producentami. Negocjacje prowadzone są bezpośrednio z producentami, oraz na poziomie regionalnym, gdzie poszukiwani są dostawcy produktów dla sklepów funkcjonujących w danym regionie.

Gazetka Cezar Delikatesy - promocje

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Cezar Delikatesy. Gazetka Cezar Delikatesy przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na artykuły spożywcze. Aktualna gazetka promocyjna sieci Cezar Delikatesy znajduje się poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Cezar Delikatesy. 


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Cezar Delikatesy w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Cezar Delikatesy
 
http://www.delikatesycezar.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież