Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżCarrefour     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
Carrefour - 3.3 na 5 . Głosy: 59

Gazetka Carrefour - promocje, ulotka.

carrefour-logo

O sklepie Carrefour

Pierwszy hipermarket Carrefour uruchomiony został w listopadzie 1997 r. w Łodzi. W roku 2000 do sieci Carrefour w Polsce dołączyły supermarkety Champion i Globi, a w 2007 - sklepy Albert. Prowadzi działalność w czterech formatach sklepów: hipermarkety, mini - hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Supermarkety i sklepy osiedlowe prowadzone są na zasadzie franchisingu. Market Carrefour systematycznie wydaje gazetkę.

Sieć handlowa Carrefour przedstawia gazetkę promocyjną z aktualnymi promocjami.

 

Carrefour gazetka

Nowa gazetka ze sklepów Carrefour oferuje produkty po atrakcyjnych cenach. Gazetka Carrefour zawiera aktualne promocje. Market cyklinicznie wydaje gazetkę promocyjną Carrefour. Wszystkie promocje i gazetka Carrefour zależą od tej sieci handlowej.

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki sieci handlowej Carrefour.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od sieci handlowej Carrefour.

 

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

CARREFOUR
http://www.carrefour.pl

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje z gazetki, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów Tobie odpowiada? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #4 Angelika
Cytuję Emilia:
W Carrefourze w Chojnicach jest mięso klejące śmierdzące ze starości słyszałam że tam myją mieso w plynie do naczyń żeby dłużej trzymało ważność OCHYDA !!!

We Wrocławiu to samo.
Cytuj
 
 
+1 #3 Emilia
W Carrefourze w Chojnicach jest mięso klejące śmierdzące ze starości słyszałam że tam myją mieso w plynie do naczyń żeby dłużej trzymało ważność OCHYDA !!!
Cytuj
 
 
-1 #2 Romek
Musisz zwrócić uwagę na to, że do góry jest gazetka z Hipermarketu Carrefour a niżej jest z Supermarketu. Wybierz odpowiedni sklep aby obejrzeć gazetkę.
Cytuj
 
 
-5 #1 tomasz
nie da rady obejrzec gazetki market
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież