Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżBomi     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
Bomi - 4.0 na 5 . Głosy: 14

Promocje, gazetka Bomi delikatesy - ulotka


O firmie Bomi


Bomi istnieje na rynku od 1998 roku. Jest jedną największych i najprężniej działających sieci delikatesów w Polsce. Firma od 2007 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.
W roku 2010 posiadała już 26 sklepów w 8 miastach, wszystkie usytuowane w prestiżowych lokalizacjach.
Sklepy Bomi zaopatrywane są przez ponad 600 dostawców. Dostawcy dostarczają produkty o wyszukanych smakach, egzotyczne przyprawy i wyborne wina. Artykuły umieszczone są w różnych posegregowane działach.

 

Gazetka Bomi - promocje

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Bomi . Ulotka i promocje Bomi znajdują się poniżej. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Bomi . Poniżej znajduje się katalog produktów Bomi .
Gazetka Bomi wydawana jest cyklicznie. W gazetce Bomi można znaleźć zawsze ciekawe promocje na artykuły ze sklepu.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Bomi.

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę delikatesów Bomi w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :


BOMI

http://www.bomi.pl

Bomi-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #4 jojo
We wszystkich hiperach trafisz coś nieświeżego- chcesz świeżą rybę idż do rybnego a po mięso do mięsnego i tam też ci wlepią coś starego // - mnie tam sie nasz bomik orłowski podoba, a co do cen to ma rację - czy dawne delikatesy też były tak drogie?-tego nie wiem, lecz wiem że nie było takiej rywalizacji i sieci sklepów tanich typu Biedronka...itp.
Cytuj
 
 
0 #3 Gra....
A ja nie mam dobrego zdania o tych delikatesach! Niestety parę razy wciśnięto mi nieświeży towar w postaci śmierdzącej ryby wędzonej i oszukano mnie na cenie wędlin(tańszą sprzedano jako droższą). Trzeba uważać na każdym kroku zwłaszcza na stoisko mięsno-rybne. Jakość BOMI to niestety mit!!!!!
Cytuj
 
 
0 #2 mary lu
FAJNY SKLEP ALE DROGI !!! Najładniejszy chyba jest w Gdyni w orłowskim KLIFIE - sklep ekskluzywny lecz dla bogaczy!!! Miła i ładna obsługa,szeroki wybór asortymentu i jego lokalizacja ciekawie rozmieszczona, aż przyjemnie zakupy tam robić - tylko kieszenie wypchane kasą mieć. P O L E C A M !!!!!!!!!!! - bogaczom .} i pozdrawiam miłe dziewczyny, a szczególnie szczupłą blondyneczkę,ci ągle uśmiechniętą - a taka postawa obsługi wiadomo, że przyciąga klientów. TAK TRZYMAJCIE!!!!! !!
Cytuj
 
 
0 #1 Jurek
Bardzo fajny sklep. Oceniłem na doodzie. Sprawdźcie proszę i kliknijcie, że lubicie to wygram kupon na zakupy :D http://dood.pl/biz/bomi-galeria-jupiter-warszawa/
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież