Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Billa     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Billa - 4.1 na 5 . Głosy: 11

Billa zmienia właściciela

Niemiecka grupa REWE, do której należą m.in. supermarkety Billa w Polsce, wycofuje się z tego segmentu handlu detalicznego i sprzedaje 25 sklepów Billa francuskiej grupie handlowej E.Leclerc.

 

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ulotkę sieci E.Leclerc.- . Zapraszamy do zapoznania się z gazetką promocyjną E.Leclerc..

Aby obejrzeć gazetkę E.Leclerc wejdź tutaj.

 

 

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

BILLA
http://www.billa.pl

Billa_logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież