Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Bać-Pol     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Bać-Pol - 4.0 na 5 . Głosy: 5

Sklepy Bać-Pol - promocje, gazetka promocyjna, ulotka

BAC-POL-logo

O firmie Bać-Pol

Bać-Pol to firma rodzinna z branży cash&carry, która istnieje od 1990 roku. Firma zalicza się do grona największych firm handlowych w Polsce. Profil działalności firmy Bać-Pol to dystrybucja artykułów spożywczych. Współpracuje z hurtowniami, sieciami detalicznymi i sklepami. W swojej ofercie handlowej sieć handlowa Bać-Pol posiada ponad 6 000 pozycji asortymentowych. W swojej ofercie proponuje między innymi: napoje, słodycze, przetwory owocowo-warzywne, nabiał, tłuszcze, używki, koncentraty spożywcze, soki, konserwy i przyprawy.

Firma działa w takich województwach jak: małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, mazowieckie i lubuskie. Z oddziałów funkcjonujących w wymienionych województwach prowadzona jest dystrybucja na teren całej Polski.

 

Gazetka promocyjna Bać-Pol

Aktualna gazetka Bać-Pol przedstawia najnowsze promocje ze sklepu. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Bać-Pol. Gazetka Bać-Pol wydawana jest przez sklep regularnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Bać-Pol. Ulotka i promocje Bać-Pol znajdują się poniżej.

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Bać-Pol.

Wybierz poniżej gazetkę z miasta, które cię interesuje...

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Bać-Pol w pełnych rozmiarach wejdź na strone firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Bać-Pol

 

http://www.bacpol.com.pl

 

BAC-POL-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież