Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Auchan     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
Auchan - 3.5 na 5 . Głosy: 48

Market Auchan - gazetka promocyjna, ulotka, promocje

auchan

O sklepie Auchan

Auchan Polska funkcjonuje na polskim rynku od ponad 14 lat. Pierwszy hipermarket powstał w maju 1996 roku w Piasecznie. Auchan Polska w sierpniu 2010 posiada 21 Centrów Handlowych, oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan (Legnica, Wałbrzych, Racibórz i Zielona Góra). W przygotowaniu są kolejne obiekty. Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2.
Firma zatrudnia ponad 10 000 współpracowników. Markety Auchan reguralnie wydają gazetkę promocyjną. Na przestrzeni ostatnich lat Auchan stało się przedsiębiorstwem w pełni polskim, zatrudniającym polskich dyrektorów i managerów, które współpracuje z ponad 1500 polskimi dostawcami.
W 2000 roku, Auchan Polska, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wprowadziła Akcjonariat Pracowniczy. Przystąpiło do niego ponad 94% współpracowników.

 

 

Gazetka Auchan - promocje

W gazetce Auchan można znaleźć ciekawe promocje oferowana przez tą sieć handlową. Gazetka Auchan wydawana jest przez sklep regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ulotkę sieci AuchanPoniżej można obejrzeć aktualne promocję z gazetki promocyjnej sieci Auchan. Zapoznaj się z najnowszymi promocjami. Gazetka Auchan przedstawia najnowsze promocje tego sklepu. . Zapraszamy do zapoznania się z tą gazetką promocyjną.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Auchan w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

AUCHAN
http://www.auchan.pl/

auchan

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
-2 #4 Anioł
Gazetka gazetką ale może i promocyjne produkty zachęcają do zakupu produktu ale pracujące osoby tam zniechęcają,pan i wiek koło 60-tki umalowana jak na bal karnawałowy,do tego niechętnie obsługuje i trzeba czekać aż sobie poukłada kiełbasy(czas oczekiwania na obsługę gdy tylko jedna osoba przy ladzie jest długi!!!).Do tego nie może pokroić kilka plastrów szynki bo musi sprzedać resztki starej i robi awanturę jeżeli klient domaga się pokrojenia ze świeżego kawałka.Taka obsługa na dziale mięsnym,że strach podchodzić.
Cytuj
 
 
0 #3 Domin
Przecież gazetka wyświetla się wyżej :lol: Pewnie pokazali ją z opóźnieniem
Cytuj
 
 
0 #2 TP
Jutro jest 03.04.2013 i w tym dniu ruszyć ma nowa gazetka, ale ani na stronie Auchan.pl nie ma takiej, a także nie mogę gdzie indziej znaleźć. Proszę o link tu w komentarzu jak ktoś znalazł.
Cytuj
 
 
+2 #1 Mariusz
gazetki
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież