Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżArhelan
Arhelan     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Arhelan - 4.0 na 5 . Głosy: 2

Arhelan  - gazetka, promocje, ulotka


arhelan-logo


O firmie Arhelan

Firma Arhelan została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. w kolejnych latach zostały otwarte kolejne placówki.
W chwili obecnej w skład sieci Arhelan wchodzi 55 marketów w 28 miejscowościach. Arhelan oferuje w swojej ofercie niskie ceny produktów o wysokiej jakości dzięki własnemu magazynowi. Asortyment który oferuje to artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, produkty przemysłowe, jak również alkohole świata.
Od początku istnienia firma Arhelan nastawiła się na zaspokajanie potrzeb klientów poprzez oferowanie klientom produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach oraz dbałość o miłą, profesjonalną obsługę. Sklepy Arhelan zlokalizowane są głównie blisko osiedli mieszkaniowych.

Gazetka Arhelan  - promocje

Arhelan przedstawia najnowsze promocje w swojej gazetce promocyjnej. Wśród nich można znaleźć wiele promocji na artykuły spożywcze. Aktualna gazetka promocyjna sieci Arhelan  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Arhelan . Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Arhelan .


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Arhelan  w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Arhelan

http://www.arhelan.com.pl
arhelan-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież