Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Api     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Api - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Api - gazetka, promocje, ulotka


api-logo


O firmie Api


API Market to rodzinna firma, która powstała w 2001 roku. Pierwszy sklep otwarto w Wołominie. Do tej pory do dyspozycji klientów jest 14 placówek w województwie mazowieckim. Do dyspozycji klientów w każdym sklepie jest od 150 do 1000m2 powierzchni przeznaczonej do sprzedaży. Api market posiada w swojej ofercie od 5000 do 20 000 produktów. W sprzedązy można znaleźć wiele porduktów spożywczych, wędlin, mięsa, kosmetyków, owoców i warzyw w atrakcyjnych cenach często objętych promocją.
Api market zaprasza do swoich skelpów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Gazetka Api - promocje

Gazetka Api przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Api. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Api. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Api.


 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Api w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Api

www.apimarket.pl
api-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież