Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Alma     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Alma - 3.5 na 5 . Głosy: 28

Gazetla Alma - promocje, ulotka

alma-logo

O firmie Alma

Delikatesy Alma rozpoczęły swoją działalność w Polsce w roku 1995. Piersze delikatesy powstały w Krakowie. Dalszy dynamiczny rozwój i rosnące wymagania klientów zaowocowały kolejnymi delikatesami. Firma założyła sieć delikatesów w całej Polsce. Dziś Alma to sieć delikatesów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce m.in. w Krakowie, Łodzi, Sopocie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu...

 

Gazetka Alma

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki delikatesów Alma. Gazetka Alma wydawana jest regularnie.

UWAGA! Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od delikatesów Alma. Gazetka Alma przedstawia najnowsze promocje na artykuły spożywcze i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Alma.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Alma w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

Alma
http://www.almamarket.pl
alma-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież