Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżABC     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
ABC - 3.5 na 5 . Głosy: 38

Gazetka ABC - promocje, ulotka

abc-logo

O firmie ABC

Sklepy ABC to ogólnopolska sieć niezależnych sklepów detalicznych należących do spółki Eurocash. Obecnie jest ona jedną z największych, pod względem liczby placówek, siecią franczyzową w Polsce.
Głównym celem działania sieci sklepów ABC jest wygodna i bliska domu lokalizacja. Właśnie dlatego sieć sklepów ABC jest identyfikowana przez konsumentów jako sklepy po sąsiedzku. Sieć sklepów liczy już ponad 3000 punktów (styczeń 2011 rok)
W Polsce, sieć sklepów ABC obecna niemalże we wszystkich miejscowościach w kraju.

 

 

Gazetka ABC

Sieć sklepów ABC przedstawia swoja aktualna gazetke promocyjną. Zobacz co w tym tygodniu znajdziesz na ulotce. Poniżej przedstawiamy najnowszą gazetkę promocyjną sieci handlowej ABC. Gazetka ABC wydawana jest cyklicznie.

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę promocyjną sieci ABC. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami i gazetką promocyjną ABC.

 

Kliknij na obrazek gazetki ABC poniżej...

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę ABC w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

nazwa firmy :
Dane pochodzą z :

ABC
http://www.sklepyabc.pl

abc-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 aida
w mojej miejscowości są 2 sklepy abc , ale po drodze mi do jednego z nich. Gdy domagam sie gazetki ,to sklepowe milkną. A dlaczego.. Mówię ,że są promocje , ale one mówią ,że szef czyli właściciel nie pozwala im sprzedawać towaru jak jest w gazetce. Kiedyś nie ustąpiłam i przyszłam do sklepu ze ściągą. Spisałam sobie z internetu to co mnie interesuje .,tzn towar, gamatura , cena. Mówię , że chcę np. ciastka z gazetki. Są na sklepie ,ale w innej cenie. Pani sklepowa sprzedała mi tak kilka produktów z tej mojej ściągi za każdym razem pytając o cenę z gazetki. Fajnie wygłądały te zakupy. Przypuszczam , że sklepowa ,,modliła ,, się , żeby ktoś drugi nie chciał robić podobnie zakupów. 11 stycznia wybiorę się z moją ściągawką. Zobaczę co kupię. Widać strach w oczach sklepowych. Myślę o rozwiązaniu tej sprawy , aby wilk był syty i owca cała.
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież