Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Markety
Horex     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Horex - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Horex - gazetka, promocje, ulotka


horex


O firmie Horex

Firma Horex powstała w 1991 roku. Horexposida punkty handlowe oraz stacę paliw. Ważne miejsce w naszej firmie zajmuje hurtownia. Współpracujemy z 40 producentami artykułów spożywczych. firma Horex proponuje swoim klientom dowóz produktów zakupionych w hurtowni własnym transportem. Sklepy Horex posiadają w swojej ofercie artykuły spożywcze, alkohole, artykuły przemysłowe, mięsa oraz przetwory z własnej produkcji. Oprócz tego firma prowadzi również hodowlę bydła mięsnego rasy Limousine.

Gazetka Horex - promocje

Gazetka Horex przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Horex. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Horex. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Horex.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Horex w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Horex

http://www.horex.pl/shops.php
horex

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież