Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Zara     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Zara - 4.0 na 5 . Głosy: 4

Katalog Zara - promocje, gazetka

 

O firmie Zara

Zara należy do hiszpańskiej firmy Inditex Group. Pierwszy sklep otwarto w 1975 roku. Firma Zara rozwija się bardzo prężnie i obecnie (grudzień 2011) posiada około 1000 sklepów w 63 krajach na świecie. Firma Zara prowadzi sprzedaż odzieży markowej, oferującą modne i nowoczesne artykuły odzieżowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprzedaje także artykuły takie jak buty, dodatki i akcesoria. Między innymi bardzo dobre zarządzeni firmą przyczyniło się do sukcesu marki Zara na rynku. Firma potrafi w dwa tygodnie swój nowo zaprojektowany produkt wprowadzić do sprzedaży. W ciągu roku potrafią wprowadzić na rynek 10 000 nowych artykułów. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Zara.

Katalog Zara

 

Katalog Zara zawiera interesujące okazje na artykuły ze sklepu. Promocje i katalog w Zara wydawane są regularnie. Skorzystaj z promocji Zara. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Zara. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Zara.

 
 

Jeśli chcesz stronę Zara w pełnych rozmiarach odwiedź stronę internetową firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Zara

 

http://www.zara.com

 

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież