Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Vogele     Liczba opini: 9        Wynik oceny:
Vogele - 3.4 na 5 . Głosy: 26

Promocje i katalog Charles Vögele

 

vogele-logo

O firmie Charles Vogele

Firma Charles Vögele to szwajcarska firma odzieżowa. Pisowania nazwy firmy jest różna w zależności od kraju. Oryginalna pisownia szwajcarskiej firmy to Vögele, w krajach europejskich Voegele, w Polsce potocznie używana jest nazwa Vogele. Firma Voegele od ponad od 55 lat sprzedaje swoje kreacje. Pierwszy sklep Vogele na Polskim rynku został otwarty w 2006 roku. Firma w Polsce działa jako spółka Charles Voegele Polska Sp. z.o.o. Do tej pory (grudzień 2011) otworzyła sieć 16 sklepów w całej Polsce. Sklepy zlokalizowane są w dużych galeriach handlowych. Firma Voegele sprzedaje odzież takich firm jak: Casa Blanca, Biaggini, Biaggini Violett, Kingfield, Grandiosa, Tik&Tak, One by One, Cutting Edge i wiele innych. Sieć sklepów Voegele (Vogele) zmienia swoje kolekcje zgodnie z sezonami. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją.

Katalog Charles Vogele - promocje

 

Katalog Charles Vogele zawiera najnowsze promocje na odzież. Skorzystaj z promocji Charles Vogele. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Charles Vogele. Kolekcje w Charles Vogele zmieniane są regularnie. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Charles Vogele. Katalog Vogele i kolekcje uaktualniane są na poszczególne sezony.

 

Jeśli chcesz stronę Vogele w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Charles Vogele

 

http://www.charles-voegele.pl/

vogele-logo

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+2 #9 alicja
...to teraz po ciuszki gdzie? do Niemiec, Holandii,Austri i ;-) zal,że co wartościowe znika z naszego kraju...
Cytuj
 
 
+1 #8 Zdzisław
We wczorajszej gazetce jest promocja gwiazdy betlejemskiej która wg gazety powinna być od poniedziałku 16 grudnia. Niestety w Brzegu tej gwiazdy nie ma. Dlaczego? Ekspedientka powiedziała że będzie w czwartek. Skąd te przekłamania?. Pozdrawiam Zdzisław
Cytuj
 
 
+3 #7 alicja
wwczoraj w Bielsku-Bialej, w galerii Auchan,aż mnie zatkało na widok wyprzedaży...zmartwiłam się bardzo,ponieważ od kilku lat tylko tutaj "ubierałam" siebie i męza...bardzo super tutaj obsługa jak również oferta handlowa..co spowodowało tak radykalną decyzję?
Cytuj
 
 
+5 #6 Beatka
Czy to potwierdzona wiadomość, że likwidują sklepy i zostały tylko 3 tygodnie? A tak lubiłam tam robić zakupy z uwagi na całą rozmiarówkę, jakość i ceny....i bonusy !!!
Cytuj
 
 
+2 #5 Hanna i Krzysztof
Bardzo lubimy ten sklep ze wzgledu na duży wybór rozmiarów, ładne fasony i dobre wykonanie. Jeżeli rzeczywiście zostanie zlikwidowany w Polsce to będzie nam bardzo żal. Będziemy też bardzo zdziwieni bo przecież sieć sklepów vogele przynosi duże zyski!?. Mankamentem jest zbyt późne wysyłanie rozliczenia karty, które przychodzi po terminie ważności bonu (zdarzyło się to trzykrotnie).
Cytuj
 
 
+2 #4 Danuta
Tak były dobre ciuszki dla kazdego

juz likwiduja te sklepy jeszcze 3 tygodnie sa wysprzedaze 50/pro :-x cent
Cytuj
 
 
+2 #3 Danuta
Tak mi zal juz likwiduja te sklepy

naprawde były dodre ciuszki dla kazdego
Cytuj
 
 
-1 #2 Magda
Lubię ten sklep, bo są też duże rozmiary dla mnie i dla męża i w dodatku ładne.
Cytuj
 
 
-1 #1 Elżbieta
Serdecznie polecam zakupy w sklepie Charles Vögele na Matarni w GDAŃSKU ! Ubieram tam całą moją rodzinę, często są promocje i upusty. Ubrania są dobrej jakości. Mają bardzo ładną i trwałą kolekcję dla dzieci. Polecam również ze względu na miłą obsługę!
Jestem stałym klientem od lat!
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież