Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżTK Maxx     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
TK Maxx - 3.8 na 5 . Głosy: 13

Katalog TK Maxx - promocje

tkmaxx-logo

O firmie TK Maxx

TK Maxx należy do spółki TJX Companies INC. Firma w Polsce działa od września 2009. Firma posiada sklepy na całym świecie np w Stanach Zjednczonych i Kanadzie jest ich około 2500, w Wielkiej Brytani, Irlandii, Niemczech ponad 250. Sklep w swojej ofercie posiada znane marki, najnowsze kolekcje w modzie, wysokiej jakości ubrania, obuwie, unikalne akcesoria i artykuły dla domu. Sklep wyróźnia się tym iż wszystko jest zawsze do 60% taniej od cen regularnych. Każdego dnia Dział zakupów wyszukuje najlepszych ofert na najnowsze ubrania i artykuły dla domu. Ceny negocjowane są z ponad 3000 tysiącami firm na całym świecie. Dzięku temu w sklepie każdego dnia można znaleźć unikale rzeczy jak np najszykowaniejsze torebki, przeciwsłoneczne okulary od znanych projektantów... Firma w swojej ofercie posiada znane marki i wszystko w atrakcyjnych cenach.

Promocje TK Maxx - katalog

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu TK Maxx.

Obejrzyj promocje i nową kolekcję w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem TK Maxx .Katalog TK Maxx zawiera najnowsze promocje na odzież. Promocje i kolekcja w TK Maxx zmieniane są regularnie. Skorzystaj z promocji TK Maxx.

Aby obejrzeć pozostałe promocje w TK Maxx wejdź na stronę firmy


Jeśli chcesz stronę TK Maxx w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

TK Maxx

 

http://www.tkmaxx.pl/

tkmaxx-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież