Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Timberland     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Timberland - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Timberland - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Timberland

Timberland to firma światowa. W Polsce pojawiła się w 2002 roku. W 2005 roku firma swoją gamę produktów zaproponowała zewnętrznym partnerom detalicznym. Firma ta proponuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Firma Timberland zajmuje się projektowaniemi sprzedażą butów, konfekcji męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Firma stawia na rozwój technologiczny. Podczas produkcji wyrobów tej marki firma TImberland ogranicza emisję CO2 i dbanie o środowisko. W chwili obecje w Polsce  znajduje się 13 salonów niezależnych. W 2008 roku firma Timberland otrzymała nagrodę w kategorii Moda Dzienna Męska.


Promocje w sklepie Timberalnd

Przykładowe promocje prosto ze sklepu Timberland.

 

Gazetka Timberland - ulotka

Gazetka Timberland przedstawia najnowsze promocje tej sieci marki. Można odnaleźć wiele promocji na buty, konfekcje i akcesoria wysokiej jakości. Aktualna gazetka promocyjna sieci Timberland. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji TTimberland. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Timberland.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Timberland w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Timberland
 
http://www.e-timberland.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież