Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Sarenza     Liczba opini: 0        Wynik oceny:

Sarenza - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Sarenza

Firma Sarenza to firma francuska, która powstała w 2005 roku. W ofercie tej firmy znaleźć można wiele par butów znanych marek w atrakcyjnych cenach. Firma Sarenza sprzedaje swoje produkty w sklepie interenetowych. Znaleźć można tutaj buty dla pań, panów, dzieci oraz torebki oraz niezbędne akcesoria.

 

Gazetka Sarenza - promocje

Gazetka Sarenza przedstawia najnowsze promocje w swojej ofercie handlowej. Wśród nich znajdziesz wiele ciekawch ofert. Aktualna gazetka promocyjna sieci Sarenza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Sarenza. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Sarenza.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Sarenza w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Sarenza
 
http://www.sarenza.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież