Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Riccardo     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Riccardo - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Riccardo - gazetka, promocje, ulotka

logo-sklepu

 

O firmie Riccardo

RICCARDO to poznańska firma z tradycjami. Firma ta funkcjonuje na rynku od 1980 roku. W obecnej chwili na rynku otwartych jest 13 sklepów proponujących klientom szeroki wybór butów znanych światowych marek. Większość sklepów znajduje się w Poznaniu. W sklepach Riccardo znaleźć można również kurtki skórzane, torebki, paski, kożuchy oraz środki do pielęgnacji obuwia. Do oferty wprowadzone zostały również odzież damska oraz męska. Riccardo prowadzi także swój renomowany sklep w internecie.

 

Wybrane promocje Riccardo

Poniżej znajdziesz wybraną promocję ze sklepu Riccardo.

 

Zapraszamy również do sklepu internetowego Riccardo.

 

Gazetka Riccardo - promocje

Gazetka Riccardo przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. W sklepach tej firmy znaleźć można duży asortyment btów znanych marek.Aktualne promocje sieci Riccardo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Riccardo. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Riccardo.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Riccardo w pełnych rozmiarach wejdź na stronę sklepu.

 

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Riccardo
 
http://www.riccardo.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież