Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Pepco     Liczba opini: 5        Wynik oceny:
Pepco - 3.7 na 5 . Głosy: 21

Gazetka Pepco - promocje, ulotka


logo-sklepu


O firmie Pepco

PEPCO Poland należy do grupy sieci handlowych holdingu Pepkor, jednej z największych kapitałowo firm w RPA. Pepkor prowadzi działalność w 12 krajach Afryki, Azji i Europy. Holding PEPCO na całym świecie posiada 2700 sklepów o łącznej powierzchni sprzedaży 1,2 mln m2 oraz zatrudnia 27 tys. pracowników.
Firma działa w dyskontowej sprzedaży detalicznej od 1965 roku. Celem firmy jest zaspokojenie podstawowych potrzeb konsumentów w zakresie niedrogich zakupów odzieży i artykułów przemysłowych codziennego użytku. Kluczowe obszary, które w największym stopniu umożliwiają realizację strategicznych celów całej grupy, dotyczą starannego planowania asortymentu towarowego, przygotowania odpowiedniego wyglądu sklepów oraz ścisłej kontroli kosztów działalności.
PEPCO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów sieci, powstających pod marką PEPCO.
PEPCO chce każdego roku powiększać swój udział w rynku, otwierając kolejne placówki sieci. Model budowy sieci PEPCO został oparty na programie 35-45 otwarć rocznie. Docelowo PEPCO zamierza stworzyć sieć liczącą 400 sklepów w całej Polsce.

Gazetka promocyjna Pepco - ulotka

Gazetka Pepco przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Pepco. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Pepco. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Pepco.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Pepco w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Pepco

http://www.pepco.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+10 #5 Agata
Cytuję paweł:
Do grójeckiego pepco tylko na pieszo bo parking przed sklepem zajęty przez handlarzy. :sad:

Ma Pan racje Panie Pawale przed pepco w grójcu to syf malaria a szkoda bo fajny sklep z miła osbługą
Cytuj
 
 
+9 #4 paweł
Do grójeckiego pepco tylko na pieszo bo parking przed sklepem zajęty przez handlarzy. :sad:
Cytuj
 
 
0 #3 angelika
witam!brakuje w pepco kaftanikow zapinanych ,poniewaz sa tylko bluzeczki,oraz jest za mało ciuszków o rozmiarach 54/56cm
Cytuj
 
 
0 #2 czekoladowa vip
mi chodzi tylko o zabawki jeżel są jeszcze :-*
Cytuj
 
 
0 #1 Bogusia
Tanie i wygodne staniki :P . Miseczki bardzo wygodne. Polcem
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież