Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Orsay     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Orsay - 3.9 na 5 . Głosy: 14

Katalog Orsay - promocje

 

orsay-logo

O firmie Orsay

Firma ORSAY zaczęła swoją działalność w 1975 roku. Już na początku swojej działalności firma Orsay otwiera sieć 35 sklepów w Niemczech.

Na tę chwilę (grudzień 2011) firma jest obecna w 23 krajach na świecie. Sklepy ORSAY znajdują się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, Chorwacji, Ukrainie, Rosji, Węgrzech, Słowacji, Słowenii, Łotwie, Bośni i Hercegowinie, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Chinach i innych. Sklepy zlokalizowane są wyłącznie w prestiżowych miejscach i w centrach handlowych tłumnie odwiedzanych przez klientów. Sieć sklepów Orsay oferuje kobietom modne ubrania, będące mieszanką produktów z Europy i Azji, i dodatki w stylach City, Casual i Party. Firma prowadzi sprzedaż swoich ubrań także w internecie. Orsay oferuje modne i korzystne cenowo ubrania dzięki, którym kobiety mogą wyrazić i podkreślić swoją kobiecość. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami w firmie Orsay.

Promocje Orsay - katalog

Poniżej znajdziesz najnowsze oferty promocyjne z sieci handlowej Orsay.

 

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Orsay.

Obejrzyj promocje i nową kolekcję w gazetce promocyjnej, ulotce. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Orsay .Katalog Orsay zawiera najnowsze promocje na odzież. Promocje i kolekcja w Orsay zmieniane są regularnie. Skorzystaj z promocji Orsay.

 
 

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Orsay

 

http://orsay.pl

orsay-logo

 

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+1 #1 Katarzyna
Witam!
Interesuje mnie zakup bluzki ktora widzialam w sklepie ale nie kupilam odrazu a teraz juz nie ma jej w sklepie czy istnieje mozliwosc ze dostarczylibysc ie Panstwo do wskazanego przeze mnie sklepu 9bez oplaty przesylkowej)


pozdr draszanowska Katarzyna
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież