Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżNeckermann     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Neckermann - 3.2 na 5 . Głosy: 6

Ulotka, gazetka promocyjna Neckermann - promocje


O firmie Neckermann

Nakłady głównego katalogu osiągają w każdym sezonie na terenie Niemiec ok. 7 mln. egzemplarzy. Dodatkowo każdego roku wydawane jest ponad 12 specjalistycznych katalogów i prospektów. Neckermann jest znaną marką w większości europejskich krajów, a teraz obecny jest już na rynku polskim!

W naszych katalogach tropimy trendy mody i proponujemy modną odzież, atrakcyjne dodatki oraz praktyczne artykuły gospodarstwa domowego. Nasza oferta to propozycja dla wymagających: stawiamy na najwyższą jakość, przystępną cenę i oryginalność naszych produktów!


Halens sp. z.o.o właściciel sklepu Neckermann informuje, że zakończył współpracę z marką Neckermann AG.

 

Ulotka, gazetka promocyjna Halens

Aktualna gazetka promocyjna sieci Halens. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Halens. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Halens.

Aby obejrzeć gazetkę promocyjną wybierz ją poniżej z listy.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Halens w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Neckermann

http://neckermann.com.pl/
neckermann_logo

Kontakt


Tel.  0 61 655 90 90
Faks: 0 61 655 90 91

 


 


Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież