Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.KiK     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
KiK - 5.0 na 5 . Głosy: 1

KiK - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie KiK

Firma KiK dysponuje 3100 sklepami dla swoich klientów. Sklepy firmy KiK zajmują się sprzedażą odzieży dla pań, panów oraz dla dzieci w każdym wieku. Sklepy KiK posiadają w swojej ofercie niezbędne akcesoria, tekstylia domowe oraz artykuły godpodarstwa domowego. Firma ta oferuje duży wybór artykułów w korzystnych cenach. 
 

Gazetka KiK - promocje

Gazetka KiK przedstawia najnowsze promocje w swojej ofercie. Każdy znajdzie ciekaawe oferty dla siebie. Najświeższa gazetka promocyjna sieci KiK. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji KiK. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych KiK.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę KiK w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

KiK
 
http://www.kik-textilien.pl/
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież